| Для зберігання | 4 рушниці (до 1380 мм.) |
| Розміри сейфа зовнішні ШхВхГ | 400х1400х250 мм. |
| Тип замка | Ключовий |
| Товщина металу дверей | 1,5 мм. |
| Товщина металу корпусу | 1,2 мм. |
| Вага | 27 кг. |
| Гарантія | 5 років |
| Комплектація | сейф; ключі - 4 шт. |
Сейф повністю відповідає вимогам дозвільної системи України:
- оснащений замком сувальдного типу;
- передбачена можливість кріплення до підлоги;
- обладнаний відсіком для зберігання патронів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина стінок | 1.2 мм |
| Товщина дверей | 1.5 мм |
| Різновид сейфа | збройові сейфи та шафи |
| Наявність трейзера | Да |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 1400 мм |
| Зовнішня ширина | 400 мм |
| Зовнішня глибина | 250 мм |
| Загальні | |
| Вага | 27 кг |
| Кількість отворів для кріплення | 4 |
| Гарантійний термін | 60 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 500 ₴



